Увага! Оголошення!

КП ВКГ "Ічень" доводить до відома, що споживачам послуг з централізованого постачання питної води, які проживають в індивідуальних (садибних) житлових будинках та у яких відсутні засоби обліку холодної води, згідно з рішенням Луцької міської ради від 29.04.2004р. № 146 «Про норми водоспоживання» затверджено норми споживання холодної води на добу на поливання садів, присадибних ділянок зелених насаджень на рівні 6 літрів на 1 м2. Згідно з даним рішенням буде проводитись нарахування плати за використання води для поливу зелених насаджень на присадибній ділянці помісячно (травень, червень, липень, серпень) за усередненим показником площі зелених насаджень на земельній ділянці.

Звертаємо увагу на той факт, що нарахування за полив проводиться виключно тим мешканцям, які не мають лічильника обліку холодної води.

Lля уточнення даних по нарахуваннях Вам необхідно звернутись на наше підприємство, яке знаходиться за адресою: м. Луцьк, вул.Дубнівська 26, 1 поверх (каб.№1 та №2) та вул. Січова, 16. Для коригування площі зелених насаджень необхідно надати землевпорядну документацію та установчі документи на об’єкти, які знаходяться на земельній ділянці

20.05.2018